Dni otwarte w fabryce Moto Guzzi – importer zaprasza!

- MotoRmania

Już za chwil kilka, bo w drugi weekend września, dni otwarte fabryki Moto Guzzi. Impreza ta połączona jest z imprezami towarzyszącymi, organizowanymi przez władze miasta Mandello del Lario oraz kluby Moto Guzzi.

informacja prasowa

W programie m. in. zwiedzanie linii montażowej motocykli i silników, tunelu aerodynamicznego, jazdy testowe oraz zakupy w przyfabrycznym sklepie z akcesoriami (oczywiście z mega rabatami). A wieczorem zabawa przy muzyce na żywo.

Ponieważ w tym roku jest to też święto 95. narodzin tej wspaniałej marki, liczba odwiedzających może być rekordowa. Więcej informacji o imprezie można uzyskać od importera marki, dzwoniąc pod numer +48 734 401 266.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl