Skoki po skałach w slow motion – Chris Birch znowu szaleje!
Piotr Jędrzejak
25 marca 2014

Ostatnio Chris dał skrzydła KTMowi 1190 Adventure, a teraz zobaczcie go skaczącego w slow motion!

Chris Birch – to nazwisko możecie znać na przykład z X-Treme Enduro lub z Red Bull Romaniacs. Ostatnio jednak ten Nowozelandczyk nagrał totalnie hardkorowo-odjechanie video z KTMem 1190 Adventure R i dzięki temu momentalnie zyskał sławę na całym świecie. Jeżeli wciąż nie widzieliście wspomnianego klipu, koniecznie musicie nadrobić zaległości!

Teraz Chris wrzucił do sieci kolejny, całkiem widowiskowy klip. Tym razem jeździ na KTMie 350 EXC, a wszystko jest w slow motion. Możecie dokładnie obejrzeć, jak to się dzieje, że Chris wskakuje na pionową skałę o wysokości ponad 1 metra. Są też niższe skały, zjazd i jazda na kole. Wygląda świetnie!

Przy okazji, coś dla aktywnych endurowiczów. Chris wrzucił video-poradnik – co zrobić, gdy zatrzymasz się motocyklem na stromym podjeździe. Warto sprawdzić, jak to robi profesjonalista.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły