661 Rage Hard – mocna ochrona kolan i łokci w Sklepie MotoRmania!
MotoRmania
24 marca 2014

Myślicie o zadbaniu o swoje kolana i łokcie, a przy tym nie chcecie wydać zbyt dużo? 661 ma coś dla Was!

Do oferty Sklepu MotoRmania.com.pl wprowadziliśmy nowy model ochraniaczy na kolana i łokcie – 661 Rage Hard, będących rozwinięciem sprawdzonej wersji ochraniaczy 661 Rage. Wersja Hard różni się od tradycyjnej pancerzem, który jest twardy (plastikowy), a w wersji tradycyjnej pozostał bardziej elastyczny i miększy.

Ochraniacze są wciągane na neoprenowym rękawie i mocowane dodatkowo paskami na rzepy. Na bokach posiadają pianki chroniące boczne części stawu. Od przodu są osłonięte pancerzem ukrytym pod materiałem z nadrukowanym logo 661. Są lekkie, wygodne, nie krępują ruchów. Mieszczą się pod spodnie oraz kurtki i bluzy, wypychając je tylko nieznacznie. Nakolanniki idealnie pasują pod bojówki lub luźnie jeansy, dzięki czemu zyskały uznanie wielu motocyklistów. Teraz doszły do kompletu niezwykle wygodne nałokietniki.

Budowa ochraniaczy:
– rękawy wykonane z przewiewnego, perforowanego neoprenu,
– osłony na kolan oraz łokci wykonane z grubych plastikowych pancerzy,
– dwa rzepy regulacyjne,
– rozmiary: dziecięce oraz S, M, L, XL dla dorosłych.

Ceny:
– nakolanniki 229 PLN
– nałokietniki 209 PLN.

Produkty do nabycia na www.Sklep.MotoRmania.com.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły