Onboard: Jonny Walker ciągle w formie
Eliasz Davidson
30 stycznia 2016

Czy aktualny mistrz hard enduro w tym roku będzie ponownie poza zasięgiem rywali?

Pierwszy w tym roku przystanek Hard Enduro podczas zawodów Ales Trem we Francji pokazał, że to może być niesamowicie emocjonujący sezon. Zacięta walka Jonny’ego Walkera i Wade Younga przez pierwsze dwa okrążenia narobiła apetytu wszystkim fanom brudnego sportu na wyrównany pojedynek między Brytyjczykiem a Afrykaninem podczas kolejnych przystanków. Co prawda Jonny nie pozostawił złudzeń Wade’owi i zostawił go daleko w tyle, gdy warunki na trasie stały się piekielnie wymagające, ale liczymy, że złapanie tempa aktualnego mistrza hard enduro dodało Youngowi motywacji i pewności siebie przed kolejnymi startami.

Zobaczcie, w jakiej formie jest Jonny Walker oglądając jego przejazd kwalifikacyjny podczas Ales Trem Extreme Enduro 2016. Trzeba przyznać, że wie, jak się jeździ po wymagającym terenie.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły