Onboard: Jonny Walker ciągle w formie

- Eliasz Davidson

Czy aktualny mistrz hard enduro w tym roku będzie ponownie poza zasięgiem rywali?

Pierwszy w tym roku przystanek Hard Enduro podczas zawodów Ales Trem we Francji pokazał, że to może być niesamowicie emocjonujący sezon. Zacięta walka Jonny’ego Walkera i Wade Younga przez pierwsze dwa okrążenia narobiła apetytu wszystkim fanom brudnego sportu na wyrównany pojedynek między Brytyjczykiem a Afrykaninem podczas kolejnych przystanków. Co prawda Jonny nie pozostawił złudzeń Wade’owi i zostawił go daleko w tyle, gdy warunki na trasie stały się piekielnie wymagające, ale liczymy, że złapanie tempa aktualnego mistrza hard enduro dodało Youngowi motywacji i pewności siebie przed kolejnymi startami.

Zobaczcie, w jakiej formie jest Jonny Walker oglądając jego przejazd kwalifikacyjny podczas Ales Trem Extreme Enduro 2016. Trzeba przyznać, że wie, jak się jeździ po wymagającym terenie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl