Meddes też zakochał się w pitbikach!

- Piotr Jędrzejak

Zazwyczaj jeździ litrowymi sportami, a teraz przeniósł się na pitbiki!

Meddes jest jednym z najbardziej znanych motocyklowych youtuberów na świecie. Nic dziwnego, bo kompilacje, które publikuje, zazwyczaj zwalają wszystkich z nóg. Gość uwielbia motocykle sportowe i wykorzystuje je do granic możliwości, kręcąc przy tym wysokiej jakości filmy – zresztą sami wiecie.

Teraz okazuje się, że zupełnie tak jak my w MotoRmanii, Meddes też zakochał się w pitbikach. Widocznie zorientował się, że ich niska masa, małe rozmiary i optymalna moc oferują świetną zabawę i genialne możliwości treningowe! W swoim pierwszym filmie z nowej serii „przygody na pitbikach”, Meddes wybrał się na leśne enduro – ogląda się miło. Ale jak pokazują nasze treningi na Ranchu MotoRmanii oraz na MotoRmania Slide Zone, te małe motocykle potrafią znacznie więcej. Zapraszamy – Rancho rusza jak tylko pogoda pozwoli, a najbliższe weekendy spędzamy na Slide Zone!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl