Najgorsze wpadki roku 2013 – kompilacja od Enduro KeX!

- Piotr Jędrzejak

W internecie (a tak się składa, że nasz portal też tutaj jest) panuje taka dziwna moda, że najlepiej ogląda się wszystko to, co zawiera w sobie słowo fail i wszelkie podobne. Tak się składa, że polska ekipa Enduro KeX chyba też o tym wie, więc przygotowała kompilację najgorszego endurowania roku 2013!

Nie zrozumcie źle, chłopaki z Enduro KeX naprawdę ogarniają, co widać w większości przypadków nawet na tym filmie. No chyba, że akurat ktoś z nich wjedzie w dziurę przelatując przez kierownicę, zatrzyma się na drzewie albo wystrzeli w powietrze. Rozsiądźcie się w fotelu, przed Wami 13 minut radosnego endurowania (nie zabrakło latania na gumie)!

Zobacz też: podobna kompilacja od Enduro Hołdziorzy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl