Ride 2 – oglądanie tego grozi nieodpartą zajawką na jazdę!

- Piotr Jędrzejak

Pamiętacie genialne video Ride? Przed Wami jego sequel! 

Ekipa Motobasterds nie ma na swoim koncie zbyt wielu produkcji filmowych. Prawdę mówiąc, my kojarzymy jedynie dwie. Drugą z nich jest jazda po przełęczy Stelvio, a pierwszą… No własnie! Pierwsza to odjechany klip Ride. Było to ich debiutanckie video i gdy przed chwilą obejrzeliśmy je jeszcze raz, nie zmieniliśmy swojego zdania – była to jedna z totalnie najlepszych, amatorskich, autorskich kompilacji z jazdy motocyklami. Jeżeli nie wiecie o czym piszemy, macie sporo do nadrobienia.

Wczoraj zadebiutował sequel, Ride 2. Jak chłopaki sami napisali:

kolano na ulicy RIDE 2„No i są, najlepsze momenty naszego sezonu 2013. Większość ujęć pochodzi ze Szwajcarii, włączając takie drogi, jak: Julierpass, Flüelapass, Ofenpass, Oberalppass, Sustenpass, Grimselpass oraz Gotthardpass. Pozostałe ujęcia są z Przełęczy Stelvio oraz z toru Anneau du Rhin we Francji.”

Ride 2 nie jest już chyba tak genialny, jak pierwsza część, ale bez wątpienia musimy napisać dokładnie to samo, co niemalże rok temu: „Jeżeli są jakiekolwiek inne przyczyny, dla których nie możesz wyprowadzić motocykla na przejażdżkę, włączasz ten klip na własne ryzyko. Uwaga! Obejrzenie (koniecznie w HD!) grozi totalną zajawką na jeżdżenie po zakrętach, darcie sliderów i zamykanie opon!” Zgodzicie się z nami?

zlozenie na supermoto ktm smc

bedzie jazda

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl