Ride 2 – oglądanie tego grozi nieodpartą zajawką na jazdę!
Piotr Jędrzejak
13 stycznia 2014

Pamiętacie genialne video Ride? Przed Wami jego sequel! 

Ekipa Motobasterds nie ma na swoim koncie zbyt wielu produkcji filmowych. Prawdę mówiąc, my kojarzymy jedynie dwie. Drugą z nich jest jazda po przełęczy Stelvio, a pierwszą… No własnie! Pierwsza to odjechany klip Ride. Było to ich debiutanckie video i gdy przed chwilą obejrzeliśmy je jeszcze raz, nie zmieniliśmy swojego zdania – była to jedna z totalnie najlepszych, amatorskich, autorskich kompilacji z jazdy motocyklami. Jeżeli nie wiecie o czym piszemy, macie sporo do nadrobienia.

Wczoraj zadebiutował sequel, Ride 2. Jak chłopaki sami napisali:

„No i są, najlepsze momenty naszego sezonu 2013. Większość ujęć pochodzi ze Szwajcarii, włączając takie drogi, jak: Julierpass, Flüelapass, Ofenpass, Oberalppass, Sustenpass, Grimselpass oraz Gotthardpass. Pozostałe ujęcia są z Przełęczy Stelvio oraz z toru Anneau du Rhin we Francji.”

Ride 2 nie jest już chyba tak genialny, jak pierwsza część, ale bez wątpienia musimy napisać dokładnie to samo, co niemalże rok temu: „Jeżeli są jakiekolwiek inne przyczyny, dla których nie możesz wyprowadzić motocykla na przejażdżkę, włączasz ten klip na własne ryzyko. Uwaga! Obejrzenie (koniecznie w HD!) grozi totalną zajawką na jeżdżenie po zakrętach, darcie sliderów i zamykanie opon!” Zgodzicie się z nami?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły