Enduro weekend – szkolenie dla każdego!
MotoRmania
13 stycznia 2014

Szkolenie dla użytkowników motocykli enduro, turystyczne enduro… i wszystkich innych, którzy nie boją się zjechać z utwardzonej nawierzchni.

Informacja prasowa

Organizator, SzkolenieMotocyklowe.pl podkreśla, że jest to SZKOLENIE DLA KAŻDEGO, a szczególnie dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę w enduro lub nigdy wcześniej nie odważyli się „odkręcić” na polnej drodze!

Szkolenie podczas którego:
– Zapraszamy Was do gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Nowa Studnica. Będzie to nasza baza noclegowa i miejsce gdzie istnieje możliwość poćwiczenia podstaw jazdy motocyklem w lekkim terenie. Więcej o tym miejscu w dalszej części opisu.
– Zajęcia poprowadzą instruktorzy techniki jazdy. Specjalnie na to szkolenie zaprosiliśmy gościa, który ma doświadczenie w jeździe po bieszczadzkich bezdrożach i marokańskich piaskach
– Spędzicie trzy dni w miłej atmosferze i miejscu, które pozwoli potrenować jazdę motocyklami w różnych warunkach. Okoliczne kręte asfaltowe drogi pozwolą nam przygotować towarzyską wycieczkę, zaś leśne dukty wycisną pot i pozwolą opanować jazdę w terenie.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?
– Kierujący motocyklem musi posiadać uprawnienia do kierowania odpowiedniej kategorii, motocykl musi zaś mieć ważne badanie techniczne, ubezpieczenie OC i NNW. Wymagamy również aby motocykl był sprawny technicznie i nie zagrażał bezpieczeństwu jego kierującego oraz innych uczestników szkolenia
– Każdy z uczestników musi posiadać na miejscu kompletny strój motocyklowy. Wskazane są również wszelkie ochraniacze wykorzystywane podczas jazdy w terenie. Dobrze będzie jeżeli uczestnicy będą posiadali camel-bagi lub inne cuda pozwalające popić od czasu do czasu trochę wody podczas jazdy i ćwiczeń

Jakim motocyklem na szkolenie?
Tym razem zapraszamy użytkowników motocykli enduro i turystycznych enduro. Motocykle mogą być wyposażone w standardowe opony, których na co dzień używacie do jazdy. Zajęcia i tory szkoleniowe dostosujemy tak aby nie było wersji hardcore 😉 Nastawiamy się w szczególności na ciężkie motocykle enduro, ale dla miłośników hardenduro i leśnych przepraw też znajdziemy coś ciekawego. W formularzu zgłoszeniowym poprosimy Was o podanie jakim motocyklem przyjedziecie na szkolenie.

Szkolenie trwa w sumie 3 dni i jeżeli chcecie poznać jego szczegółowy plan, dokładną datę, zobaczyć kilka zdjęcia ośrodka lub sprawdzić koszt oraz zarezerwować miejsce, zapraszamy na stronę organizatora!

P.S.: Na zdjęciu głównym widzicie Eliasza na próbie enduro, za sterami Yamahy
Łukasza Kurowskiego. Pełny test tego motocykla (na kolcowanych
oponach!) znajdziecie w aktualnej, styczniowej MotoRmanii.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły