Motocyklami przez przełęcz Stelvio!

- Piotr Jędrzejak

To video będzie Wam się śniło po nocach aż do momentu, gdy sami odwiedzicie przełęcz Stelvio. 

Według Top Gear to właśnie te zakręty są najlepszą drogą świata. Znani, motocyklowi podróżnicy z Holandii również umieścili ją wśród 10 najlepszych tras motocyklowych. A my? My mamy nadzieję, że uda nam się tam wpaść na motocyklach i z fotografem… Zresztą, po obejrzeniu tego video też będziecie chcieli…

Za tym klipem stoi ta sama ekipa Motobasterds, która nagrała już niesamowity klip Ride. Tym razem, najwięcej ujęć pochodzi z KTMa SMC690, ale w grupie jechały też inne motocykle: Daytona 675R, GSX-R600 i R6.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl