MŚ SuperEnduro w Meksyku raz jeszcze: video i zdjęcia!
Piotr Jędrzejak
31 stycznia 2014

 

Obejrzyjcie świetne zdjęcia i kompilację dzikich nagrań z kasków zawodników!

 

W minioną sobotę, 25. stycznia rozegrała się IV runda Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro. Dla Tadka ten dzień tym razem nie był idealny. Inni zawodnicy po takim wyniku mogliby skakać z radości, ale Tadek wie, że potrafi jeszcze lepiej. W trzech wyścigach Błażusiak był pierwszy, trzeci i drugi, co pozwoliło mu na zajęcie 2. miejsca w rundzie i utrzymanie pozycji lidera w generalce. Czyli nie tak źle, prawda? Na naszym portalu znajdziecie już relację z rundy razem z nagraniem atomowego startu Taddiego oraz videopodsumowaniem. A teraz obejrzyjcie świetne zdjęcia z SuperEnduro i kolejny film z tej rundy – tym razem pełny szalonych nagrań z kasków Taddiego Błażusiaka, Davida Knighta, Jonniego Walkera, Kevina Rookstoola oraz Giacomo Redondiego!

 

 

Aktualizacja: Zobaczcie kolejne, świetne video z rundy w Meksyku. Tym razem skupia się na Mathiasie Bellino, Francuzie, który w minioną sobotę wygrał swój pierwszy wyścig w SuperEnduro.

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły