Krew, pot i łzy: video z I rundy Super Enduro w Dąbrowie Górniczej 2015!

- Piotr Jędrzejak

Wnioskując po trasie, a szczególnie po jednej przeszkodzie, tytuł filmu jest bardzo adekwatny.

12. kwietnia w Dąbrowie Górniczej odbyła się pierwsza runda Mistrzostw i Pucharu Polski Super Enduro. Pogoda, publiczność i emocje stały na najwyższym poziomie. Organizator z kolei postarał się, aby nie było łatwo… Ale o to przecież chodzi w Super Enduro, prawda? Sprawdźcie nagranie od ekipy Enduro Krzeszowice – przeszkoda z podwójnymi oponami podoba nam się najbardziej!

W Mistrzostwach Polski, w klasie Open kolejność na podium to: Michał Burdek, Karol Paśko oraz Michał Pyzowski. Oskar Kaczmarczyk, którego oglądaliście, zakończył rundę na 2 miejscu klasyfikacji Junior w Mistrzostwach. Wyprzedził go tylko Emil Juszczak.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl