Konkurs: 3 podwójne wejściówki na SuperEnduro w Krakowie!
Eliasz Davidson
6 grudnia 2016

Weź udział w naszym konkursie, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj podwójny bilet na ostatni wyścig Tadka Błażusiaka w karierze.

Już w najbliższy weekend w Krakowie czeka nas jedno z największych offroadowych wydarzeń w ciągu roku w Polsce. W sobotę, 10.12.2016 roku Tauron Arena będzie gospodarzem inauguracyjnej rundy kolejnego sezonu Mistrzostw Świata SuperEnduro. Będzie to prawdziwa gratka dla kibiców brudnych wyścigów i jednocześnie ostatni wyścig w karierze Tadka Błażusiaka. Oczywiste jest więc, że nie może tam zabraknąć nikogo, kto ma się za wiernego fana Taddy’ego.

Po ogłoszeniu przez legendę enduro wycofania się z profesjonalnych wyścigów bilety na Grand Prix Polski zaczęły się rozchodzić w ekspresowym tempie i nie wiemy, czy w ogóle jeszcze jakieś zostały. Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze kupić sobie wejściówki przygotowaliśmy szybki konkurs z trzema podwójnymi karnetami na te zawody do wygrania. Pytanie nie jest łatwe, bo wierzymy, że ci, którym naprawdę na tym zależy są w stanie włożyć trochę wysiłku, aby móc pożegnać Tadka osobiście.

Co trzeba zrobić?

Odpowiedzieć na pytanie:

W którym roku i gdzie Tadeusz Błażusiak wystartował w zawodach
International Six Days Enduro, czyli w tzw. „Sześciodniówce”?

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@motormania.com.pl. Z jednego adresu mailowego można odpowiedzieć tylko raz. Spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie, wylosujemy 3 osoby, które otrzymają podwójną wejściówkę na inauguracyjną rundę Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie. Na odpowiedzi czekamy do czwartku (8.12.2016) do godziny 8:00. Wyniki konkursu opublikujemy w tym artykule najpóźniej do godziny 20:00 również w czwartek. Wszelkie pytania możecie kierować na powyższy e-mail. Powodzenia!
Podpowiedź: Tadek wystartował wtedy na KTM z numerem 342 w klasyfikacji klubowej.

[AKTUALIZACJA – wyniki konkursu]

Dziękujemy! Jak zwykle zarzuciliście naszą skrzynką wiadomościami! Większość z odpowiedzi była poprawna, a żeby dopełnić formalności, podajemy odpowiedź. Tadek Błażusiak, z numerem 342, wystartował w Sześciodniówce w 2004 roku, w Miedzianej Górze.

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosowaliśmy trzy osoby, które otrzymują podwójną wejściówkę na SuperEnduro w Krakowie. Zwycięzcami zostają:
– Justyna S.
– Mateusz J.
– Marek P.

Gratulujemy i wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Zachęcamy wszystkich do monitorowania stron MotoRmanii, już niedługo kolejne konkursy!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły