Kolejna linka śmierci na motocyklistów – tym razem okolice Łukowa

- Piotr Jędrzejak

Niestety. Pomimo wielu artykułów na ten temat w wielu mediach, niektórzy ludzie dalej nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, które powodują. Jeżeli rozpędzony (nawet nie do dużych prędkości) motocyklista trafi szyją w taką linkę, poważne urazy to najlepsza wersja zdarzeń.

Tym razem na linkę natrafił Stanley – na szczęście jechał powoli i zauważył linkę wcześniej. Miejsce to las w Wojcieszkowie, około 20 km od Łukowa, woj. lubelskie. Wybaczcie mu trochę chaotyczną wypowiedź, ale wciąż był pod wpływem emocji. Obejrzyjcie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl