Jak ogarnąć półlitrowego, dwusuwowego potwora?
Eliasz Davidson
4 kwietnia 2016

Destry Abbott pokazuje, że na mocarnym Kawasaki KX 500 też można porządnie wymiatać.

Wiele już widzieliśmy produkcji z potężnymi pół litrowymi potworami do offroadu, ale trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o ogarnianie tych pięćsetek, to niewielu może równać się z Destry Abbottem. Amerykanin powraca z kolejnym kozackim wideo, w którym pokazuje, że takim mocarnym motocyklem też można szybko, efektownie i efektywnie jeździć. Jego Kawasaki KX 500 to motocykl, który nie tylko dzięki swoim osiągom budzi szacunek, ale równie ogromne wrażenie robi wypasionym wyglądem. Destry jednak nic sobie nie robi z potencjału motocykla, który normalnym śmiertelnikom w najprzyjemniejszym wypadku jest w stanie wyrwać nadgarstki, łokcie, czy barki, nie mówiąc już o poważniejszych konsekwencjach. Abbott jak gdyby nigdy nic sprawdza jego możliwości nie tylko na długich prostych, ale również na torze motocrossowym, czy technicznym torze do endurocrossu.

Podłóżcie ręce pod brodę, żebyście nie musieli szukać szczęki na podłodze, odpalcie wideo z Destry Abbottem i jego potężnym KX 500 i katujcie replay do woli.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły