Gdy endurowiec dopadnie crossówkę…

- Eliasz Davidson

Matt Phillips pokazuje, że i „bez lampek” da się porządnie wymiatać w endurowym terenie.

Nadszedł już ten okres sezonu, że lato za nami, wielkimi krokami zbliża się zima, a za oknem coraz częściej szaro, ponuro i zimno. Wielu szosowych kierowców uznało już sezon za skończony i odłożyło kaski na półkę, a kombinezony pochowali do szafy. Jednak prawdziwi offroadowcy wiedzą, że teraz dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa w terenie. W lasach pełno nowych pułapek, podłoże staje się przyczepne i nie ma już problemu ze zbyt wysoką temperaturą. Wystarczy tylko ciepło się ubrać i można upalać do woli… albo przynajmniej aż się ściemni.

Dokładnie tak zrobił Matt Phillips, który tym razem zamiast standardowego dla dwusuwowego enduraka dopadł czterosuwową pomarańczową crossówkę i postanowił trochę powymiatać w terenie. Zobaczcie koniecznie filmik z Australijczykiem w roli głównej i oceńcie sami, czy jego KTM to odpowiedni motocykl do lasu.

https://youtu.be/OjdyuRuO0rY

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl