Film dokumentalny „Taddy” o Tadeuszu Błażusiaku!
MotoRmania
28 grudnia 2015

Dokument o jeżdżącej legendzie offroadu z Polski to obowiązkowa pozycja dla każdego! Nie możecie go przegapić!

Legend, opowieści i plotek krążących o Tadku Błażusiaku jest chyba nieskończona liczba. Wszyscy fani brudnych wyścigów na całym świecie wiedzą, kim jest pochodzący z Polski Taddy i doskonale znają historię jego niesamowitego triumfu na piekielnie trudnym Erzbergrodeo w 2006 roku. Wtedy, jako nikomu nie znany w świecie enduro trialowiec, pojawił się na najtrudniejszych zawodach świata, aby wystartować dla zabawy i… po prostu zdominował tę imprezę na pożyczonym motocyklu, na którym wcześniej nawet nie siedział.

Tomek Dryła pracujący dla NC+ postanowił stworzyć materiał, w którym wszyscy Polacy, będą mogli dowiedzieć się, kim jest Taddy Błażusiak, dlaczego jest kochany przez fanów motorsportu na całym świecie i jak wiele osiągnął. Historię Tadka, opowiadaną przez niego samego, jego brata, dziewczynę, pierwszego trenera, managera zespołu Red Bull KTM oraz polskie gwiazdy motorsportu możecie obejrzeć na kanale nSport+ jeszcze przynajmniej przez najbliższe kilka dni. Poznacie w nim również sporo prywatnych faktów z życia Błażusiaka oraz zobaczycie nigdy wcześniej nie publikowane materiały, gdy Taddy był tylko małym chłopcem uwielbiającym upalać swoją trialówkę.

Film o Tadku Błażusiaku był na YouTube, ale został usunięty. Teraz możecie obejrzeć go na kanale NSport+. Dziś (poniedziałek) o 20:00; we wtorek o 17:10, a w środę o 7:40. Zaproście znajomych i obejrzyjcie wspólnie niesamowity dokument o legendzie offroadu z Polski.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły