Enduro po szwajcarsku – albo grubo, albo grubo!
Eliasz Davidson
21 marca 2016

Jonathan Rosse pokazuje, że rajdówką też można zaliczać grube loty i potężne whipy!

Szwajcaria mimo, że nie należy ani do największych krajów Europy, ani nie uchodzi za zagłębie offroadu, to i tak może pochwalić się kilkoma znakomitymi zawodnikami w motocrossie czy enduro. W końcu tam, gdzie pieniądze, tam też warunki do trenowania. Chcielibyśmy wam przedstawić Jonathana Rosse, 5-krotnego Mistrza Szwajcarii w Enduro, który udowadnia, że lampy w motocyklu wcale nie przeszkadzają w grubych freeride’owych lotach.

Panowie i Panie, oto wideo, w którym znajdziecie wszystko, co potrzebne do szczęścia – jest wypasiona miejscówka, jest fajny motocykl, no i jest porządny ogień w terenie.

Jonathan Rossé – Swiss Enduro Rider

Très content de vous présenter ma première vidéo d'enduro réalisée par Norman Kergoat – Vidéaste sur des spots by Gils'on Tracks.Enjoooooooy !! Hostettler YamahaIXS MOTORCYCLE FASHIONFleury Motos 4.42 SuspensionLoisirs Off RoadGilson TracksLuescher Maçonnerie SASCOTT SportsGarage du RocMXlabVillatype SA

Opublikowany przez Jonathan Rossé na 16 marca 2016

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły