Enduro freeride po opuszczonej kopalni węgla w Rumunii

- Piotr Jędrzejak

To jedna z tych produkcji, gdy nie jesteśmy pewni, czy bardziej zachwycać się miejscówką, ujęciami, czy umiejętnościami ridera!

Red Bull Romaniacs bez wątpienia należy do jednych z najtrudniejszych imprez extreme enduro na całym świecie. Ostatnia edycja odbyła się w lipcu, a zdominował ją Jonny Walker. Jeden z etapów rajdu prowadził przez opuszczoną kopalnię węgla, która okazała się również epicką miejscówką do free-ride’u…

KTM razem z Red Bullem postanowili wykorzystać tę okazję i stworzyli totalnie wypasiony, niesamowicie klimatyczny film. Głównym bohaterem jest Paul Bolton, jeden z endurowych wymiataczy, a jego kompanem został KTM Freeride 250R. Bolts wyjeżdża z czeluści opuszczonej kopalni Petrila w Rumunii, aby dojechać na sam dach. Takie klipy możemy oglądać bez końca.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl