GSX-R, który składa się sam – świetny film poklatkowy

- Piotr Jędrzejak

Wiemy, że to już było. Ale wiemy też, że może być jeszcze raz.

Niektórzy z Was powiedzą, że to straszny suchar. My się zgodzimy, a jednocześnie zapytamy – a czy nie będzie fajnie obejrzeć ten film znowu? My uważamy, że będzie!

Poznajcie Noaha, który miał ciekawy pomysł na film poklatkowy, jego ojca oraz GSX-Ra. Nie jest to zwykły motocykl – ten Gixxer po remoncie składa się sam! A później odpala od pierwszego strzału! Zobaczcie:

Aha, jeszcze jedna, całkiem ciekawa informacja. Stworzenie tego filmu zajęło aż 30 godzin. Ale chyba było warto, prawda?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl