Driftować każdy może: nieudany stunt na enduro

- Piotr Jędrzejak

Przecież miało być tak pięknie! Wywiady miały być, autografy…

Na naszej skrzynce mailowej znajdujemy dużo różnych fajnych rzeczy. Dziś na przykład dostaliśmy wiadomość od Jacka, była dosyć krótka: „Jakbyście chcieli się z kumpla ponabijać, to wrzucajcie!” Nie trzeba chyba zaznaczać, że kliknęliśmy w link bez najmniejszej zwłoki. Rzeczywiście można się pośmiać, a dwa słowa komentarza kaskadera na końcu filmu idealnie wszystko podsumowały.

 Driftować każdy może, trochę lepiej lub ZNACZNIE gorzej… Śmiesznie, śmiesznie, ale dobrze, że koledze nic się nie stało, bo gleba nie wyglądała zbyt przyjemnie. No i mimo wszystko szacun, że stara się podnosić swojego skilla!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl