Road rage: motocyklista rzuca kamieniem, wybija szybę

- Piotr Jędrzejak

Krótka historia o tym, jak na drodze spotkało się dwóch buraków…

Poznajcie gościa, który podpisuje się jako Jon Benjamin. Jeździ Yamahą FZ1, a na kasku posiada kamerkę. Tym razem nagrał świetny materiał na YouTuba, który po pierwsze okazał się hitem, a po drugie udowadnia, że obaj bohaterowie to przysłowiowe buraki.

Największym znakiem zapytania jest, co działo się wcześniej i skąd wziął się środkowy palec od pasażera samochodu – tego nie wiemy. Motocyklista również odpowiada środkowym palcem. Pasażer samochodu z kolei łapie pierwsze, co miał pod ręką (butelka z wodą) i trafia motocyklistę.

Motocyklista wtedy zatrzymuje się na poboczu, znajduje odpowiedni kamień i przez 20 minut jedzie za samochodem… W końcu go wyprzedza, rzuca kamieniem, wybija szybę kierowcy. Sami sobie dopowiedzcie, co mogło się stać.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl