Ciemna strona enduro: najlepsze momenty od Enduro Kex

- Piotr Jędrzejak

Jazda enduro, o ile oczywiście robi się to z pełnym zaangażowaniem, polega na ciągłym przesuwaniu własnych granic oraz na poszerzeniu umiejętności.

Oczywiście w procesie parcia naprzód zawsze występują małe kroki wstecz. Tak jak w przypadku Enduro Kex. Czasem są to dosłownie kroki wstecz, gdy motocykl spada z „niepodjechanego” zbocza, a innym razem są to kroki wstecz, gdy motocykl zostaje katapultowany w powietrze, a to kierowca spada ze zbocza. Na koniec roku ekipa Enduro Kex przygotowała dla was zestawienie najbardziej epickich momentów. Jak myślicie, dlaczego swój klip nazwali „Ciemna strona enduro”?

https://www.youtube.com/watch?v=JmYPbUwyP6c

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl