Level 7: Marc Marquez i Roger Wid tworzą muzykę na Hondzie X-Adv
Piotr Jędrzejak
20 grudnia 2018

Przed wami pierwszy singiel muzyczny stworzony przez Mistrza Świata MotoGP.

Muzyka elektroniczna to taka muzyka, w której dźwięki tworzone są głównie lub wyłącznie za pomocą urządzeń elektronicznych. Dźwięki mogą także pochodzić z zupełnie innego źródła, z instrumentów muzycznych, mogą być nagrane naturalnie, ale w procesie tworzenia przetwarzane są elektronicznie. Jeżeli oglądaliście film „We Are Your Friends” (2015, reż. Max Joseph) to pewnie pamiętacie, że dla niektórych twórców muzyki elektronicznej najważniejsze jest, aby dźwięki nie były generowane komputerowo, ale aby przed obróbką były wytwarzane naturalnie – dzięki temu muzyka posiada duszę.

Oglądając nową reklamę Hondy, czujemy się dokładnie tak, jakbyśmy jeszcze raz oglądali We Are Your Friends. Celebrując swój siódmy tytuł mistrzowski, Marc Marquez wraz z DJem Rogerem Widem nagrywają kawałek pod tytułem „Level 7”. Marc odpowiedzialny jest za tworzenie dźwięków, a do dyspozycji ma offroadowy skuter X-Adv. Te dźwięki to palenie gumy, wydech, czy slajdy, ale także klikanie kierunkowskazów, zamek kufra pod kanapą oraz suwak w skórzanej kurtce. Roger Wid odpowiedzialny jest za zmixowanie wszystkiego w całość.

Sprawdźcie klip zza kulis tworzenia muzyki:

Jeżeli chcecie posłuchać pierwszego singla muzycznego od Mistrza Świata MotoGP, oto jest. „Level 7 – Roger Wid feat. Marc Marquez” dostępny jest na Spotify oraz na Apple Music:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły