7 najbardziej widowiskowych wypadków w SuperEnduro 2015!

- Piotr Jędrzejak

Trudne przeszkody oznaczają częste wypadki.

Sezon Mistrzostw Świata FIM 2014/2015 zakończył się już w marcu i jak na pewno dobrze pamiętacie, Tadek Błażusiak po raz 6 z rzędu zgarnął tytuł Mistrza Świata. Tym razem organizator wpadł na pomysł aby przypomnieć o swojej niesamowitej serii, a co przyciąga uwagę bardziej, niż wypadki?

Kalendarz na sezon 2016 jeszcze nie jest znany, ale teraz zobaczcie zestawienie 7 najbardziej widowiskowych wypadków z minionych sześciu rund! Znajdziecie tam sporo wyczynów Taddiego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl