Przepiękny film z amatorskiego rajdu gdzieś w Nowej Zelandii
Piotr Jędrzejak
11 stycznia 2019

Obrazki są tak piękne i hipnotyzujące, że tej pozycji nie można ominąć.

KTM New Zealand Adventure Rallye zdecydowanie nie jest imprezą, którą trzeba znać. Nie zrozumcie nas źle, bo na pewno jest ciekawa. Rajd organizowany jest przez KTMa, a przeznaczony jest dla posiadaczy dużych enduraków spod pomarańczowego znaku. Pod koniec 2018 roku odbyła się już trzecia edycja, tym razem o niższym poziomie zainteresowania – tak, aby udział mógł wziąć każdy zainteresowany amator. Rajd trwał 6 dni, a organizator zapewniał, że trasa wiodła pięknymi, na co dzień niedostępnymi, prywatnymi terenami.

Z pewnością ciekawie byłoby wziąć udział, ale Nowa Zelandia jest dość daleko, więc ten rajd zdecydowanie pozostaje poza obszarem naszych realnych zainteresowań.

Tak naprawdę, to piszemy o KTM New Zealand Adventure Rallye wyłącznie z jednego powodu. Na miejscu był Adam Riemann z Motology, aby nagrać filmową relację z wydarzenia. Jeżeli jeszcze nie rozumiecie naszego podniecenia, obejrzyjcie ten pierwszy, niespełna 3-minutowy materiał. Podobno relacja pełnej długości już wkrótce!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły