Przepiękny film z amatorskiego rajdu gdzieś w Nowej Zelandii

- Piotr Jędrzejak

Obrazki są tak piękne i hipnotyzujące, że tej pozycji nie można ominąć.

KTM New Zealand Adventure Rallye zdecydowanie nie jest imprezą, którą trzeba znać. Nie zrozumcie nas źle, bo na pewno jest ciekawa. Rajd organizowany jest przez KTMa, a przeznaczony jest dla posiadaczy dużych enduraków spod pomarańczowego znaku. Pod koniec 2018 roku odbyła się już trzecia edycja, tym razem o niższym poziomie zainteresowania – tak, aby udział mógł wziąć każdy zainteresowany amator. Rajd trwał 6 dni, a organizator zapewniał, że trasa wiodła pięknymi, na co dzień niedostępnymi, prywatnymi terenami.

Z pewnością ciekawie byłoby wziąć udział, ale Nowa Zelandia jest dość daleko, więc ten rajd zdecydowanie pozostaje poza obszarem naszych realnych zainteresowań.

Tak naprawdę, to piszemy o KTM New Zealand Adventure Rallye wyłącznie z jednego powodu. Na miejscu był Adam Riemann z Motology, aby nagrać filmową relację z wydarzenia. Jeżeli jeszcze nie rozumiecie naszego podniecenia, obejrzyjcie ten pierwszy, niespełna 3-minutowy materiał. Podobno relacja pełnej długości już wkrótce!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl