Oficjalny teaser Rajdu Dakar 2019 – 100% Peru

- Piotr Jędrzejak

Sprawdźcie oficjalny teaser imprezy. Zapowiada się emocjonująco!

Już od połowy maja wiadomo, że najbliższa edycja Rajdu Dakar odbędzie się jedynie na terenie Peru. Organizatorzy zapewniają, że w żaden sposób nie wpłynie to negatywnie na przebieg Rajdu – ani pod względem poziomu trudności, ani stopnia widowiskowości. 41. edycja Dakaru 2019 zaczyna się 6. stycznia w stolicy, w Limie, a po przejechaniu ogromnej pętli, zakończy się również w Limie dnia 17. stycznia.

Tematem przewodnim będzie piach, wydmy i pustynie. Trasa 10 etapów będzie miała łącznie 5000 kilometrów, z czego 3000 to odcinki specjalne. Organizatorzy wprowadzają nowość: samochody, ciężarówki i pojazdy SxS, które odpadły w pierwszej połowie Rajdu, będą mogły dołączyć do zmagań po połowie, po dniu odpoczynku, w ramach własnej, specjalnej kategorii.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl