Najlepsze ujęcia sezonu 2018 od zespołu Luc1: zachwycające supermoto

- Piotr Jędrzejak

Zespół Luc1 Motorsport to zdecydowanie jeden z najbardziej utytułowanych ekip we francuskich mistrzostwach Supermoto. W sezonie 2018 Adrien Goguet przywiózł tytuł mistrzowski w klasie S2, natomiast Sylvain Bidart oraz Germain Vincenot zajęli drugie i trzecie miejsce w klasie S1.

Nie znacie zespołu Luc1? Dlaczego w ogóle o nich piszemy? Poza tym, że jeżdżą naprawdę szybko, to mają prawdopodobnie najlepszy marketing w światowej skali supermoto. Ekipa Luc1 produkuje takie klipy promocyjne, że miękną kolana. Jeździł z nimi nawet Dani Pedrosa. Sprawdźcie więcej materiałów. A teraz obejrzyjcie podsumowanie sezonu 2018. Jest kilka ujęć z najwyraźniej zabawnymi dialogami wewnątrz zespołu, ale niestety nie rozumiemy po francusku. Za to doskonale rozumiemy uniwersalny język supermoto – podziwiajcie kilka kosmicznie dobrych ujęć z bardzo widowiskowej jazdy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl