Icon i zabawy w dakarowym stylu na KTMie 450 RR Rally

- Piotr Jędrzejak

Dobrze wiecie, że gdy Icon bierze się za stworzenie klipu reklamowego, jest petarda!

Tym razem Icon promuje swoje ciuchy z kolekcji Raiden, czyli wytrzymała odzież podróżnicza, a wręcz rajdowa. Klip jest promocją wodoodpornych ciuchów o nazwie modelowej UX, ale wspominamy o tym wyłącznie z dziennikarskiego obowiązku…

Icon Raiden KTM 450 RR Rally (4)

Skupcie się na samym filmie i motocyklu! Chłopaki z Icona mają rajdowego KTMa 450 RR Rally, podobnego do tych, które używane są w najtrudniejszym na świecie Rajdzie Dakar. Dlatego nie było innej opcji – sceneria również jest bardzo Dakarowa. Jak zwykle zobaczycie świetną jazdę i genialne ujęcia. Nie zabrakło też solidnej gleby w stylu dakar!

Icon Raiden KTM 450 RR Rally (3)

Icon Raiden KTM 450 RR Rally (2)

Icon Raiden KTM 450 RR Rally (5)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl