Cross Country Góra Kalwaria – zawody dla każdego już w ten weekend!
MotoRmania
22 sierpnia 2013

Poza rywalizacją profesjonalistów na najwyższym poziomie, udział w zawodach w dniach 24 i 25 sierpnia może wziąć niemal każdy miłośnik błotnego szaleństwa! 

Informacja prasowa

W dniach 24 i 25 sierpnia odbędą się dwie rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych Cross Country. Na linii startu pojawią się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Jednak to nie wszystko. W ramach Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Cross Country wystartować będzie mógł każdy, kto ma odrobinę zapału, chęci oraz motocykl.

Przyszłotygodniowe Mistrzostwa Polski to dla miłośników motocyklowego off-roadu jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na Mazowszu. Warto zaznaczyć, że poza rywalizacją profesjonalistów na najwyższym poziomie, udział w zawodach może wziąć niemal każdy miłośnik błotnego szaleństwa!

Oprócz klasyfikacji Mistrzostw oraz Pucharu Polski zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zostaną rozegrane dwie rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego. W ramach tej rywalizacji przewidziano między innymi start klasy hobby.

– Trasę zaplanowaliśmy tak, aby każdy zawodnik był usatysfakcjonowany. Zawodnicy klasy hobby nie będą się ścigać na sekcjach najtrudniejszych technicznie i wytrzymałościowo. Podczas budowy toru i planowania wszystkich piaskowych przejazdów zależało nam na opracowaniu tras o zróżnicowanym poziomie trudności. – podkreśla Paweł Szymański Kierownik Trasy zawodów w Górze Kalwarii.

Warto podkreślić, że wstęp na zawody dla kibiców i wszystkich gości jest bezpłatny. Dlatego każdy miłośnik motosportu powinien 24 i 25 sierpnia pojawić się w Górze Kalwarii.

Więcej informacji na stronie klubu xracingteam.pl oraz motoxtreme.pl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły