Best of Dakar 2015, czyli filmy z najlepszymi ujęciami z Rajdu!

- Piotr Jędrzejak

Dakar nie bez powodu określany jest jednym z najtrudniejszych rajdów na świecie! Sprawdźcie najciekawsze ujęcia z zakończonej właśnie edycji!

Ta wiadomość nie mogła Was ominąć. W sobotę, jako pierwszy Polak w całej historii Rajdu Dakar, Rafał Sonik zwyciężył! Krakowianin zajął pierwsze miejsce w kategorii quadów, ale to nie wszystko! Na 10. rocznicę swoich startów w Rajdzie, Krzysztof Hołowczyc po raz pierwszy wywalczył podium w najbardziej prestiżowej klasie samochodów – dojechał na metę jako trzeci! Jedyny polski motocyklista, który dotarł do mety, Kuba Przygoński był 18. Szersze podsumowanie Rajdu Dakar 2015 znajdziecie już na naszych stronach, więc teraz zapraszamy Was do obejrzenia kilku filmów z najlepszymi ujęciami.

Zaczynamy oczywiście od Rafała Sonika! Sprawdźcie jego klip p.t.
„Droga do zwycięstwa”:

Kolejne filmy pochodzą już od organizatora Rajdu Dakar, są to oficjalne „best of”, podzielone na kategorie.

Quady – best of:

Motocykle – best of:

Samochody – best of:

Ciężarówki – best of:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl