Akademia talentów Orlen Team, odcinek 1 – sprawdzian kondycji w Maroko!
Eliasz Davidson
9 grudnia 2013

5 motocyklistów z największym potencjałem zostało zaproszonych na testy do Maroka, a wśród nich znalazł się Adam Tomiczek!

Na pewno pamiętacie nabór do Orlen Teamu. To świetna okazja dla młodych, utalentowanych zawodników, którzy swoją przyszłość chcieliby związać z jazdą na motocyklach. Spośród masy zgłoszeń wybranych zostało 5 osób z najlepszymi predyspozycjami do rajdów długodystansowych: Paweł Szymkowski, Maciej Giemza, Kuba Piątek, Ola Kowalik oraz nasz zawodnik – Adam Tomiczek, który podobnie jak reszta pierwszy raz miał okazję jeździć motocyklem przeznaczonym do jazdy po pustyni. Cała piątka została zaproszona do Maroko, gdzie pod okiem Kuby Przygońskiego, Jacka Czachora oraz Marka Dąbrowskiego przechodziła testy w warunkach chociaż trochę zbliżonych do Rajdu Dakar.

Zapraszamy na pierwszy odcinek serii, w którym uczestnicy odbyli test kondycyjny, posmakowali spania w namiotach na pustyni oraz zaliczyli pierwsze jazdy na motocyklu. Jak wypadli? Zobaczcie sami.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły