Esencja szczęścia: Guy Martin w padoku i na starcie MotoGP

- Piotr Jędrzejak

Ostatnia runda MotoGP na amerykańskim torze CotA miała gościa specjalnego. Był nim Guy Martin, prawdopodobnie najbardziej pozytywnie pokręcony zawodnik wyścigów motocyklowych oraz motocyklowych wyścigów drogowych. 

Guy kręcił się po padoku, a później odwiedził zawodników na liniach startowych. Tylko na niego spójrzcie. W tamtym momencie to był najszczęśliwszy człowiek na planecie. Radość promieniuje z niego na wszystkie sposoby. On nawet nie próbuje powstrzymać swojej ekscytacji. Zachowuje się jak szczeniaczek wpuszczony do sklepu zoologicznego z przysmakami, albo jak… jak każdy z nas, kto mógłby odwiedzić padok MotoGP.

Guy opowiada m.in. o tym, co najbardziej go fascynuje w sprzętach MotoGP. A przy okazji zaraża swoim szczęściem.

Adnotacja:
– Pierwszy film pochodzi z kanału MotoGP – jeżeli odtwarzanie na stronach zostanie zablokowane, obejrzycie go na YouTube.
– Drugi film oryginalnie pochodzi z kanału BT Sports (link do źródła na YT), ale odtwarzanie zostało zablokowane w Polsce, więc powyżej oglądamy marną kopię.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl