Slajdy na zamarzniętym jeziorze nie są takie łatwe
Piotr Jędrzejak
7 lutego 2017

Przeglądając czeluści internetu na pewno widzieliście sporo filmów czy zdjęć, jak motocykliści z kolcowanymi oponami dobrze bawią się na zamarzniętych jeziorach. Rzeczywiście zabawa jest pierwszorzędna, ale wbrew pozorom wcale nie jest najłatwiej.

Może się wydawać, że wystarczy wsiąść na motocykl, odkręcić gaz i odpowiednio skręcać kierownicą. Tak naprawdę trzeba bardzo precyzyjnie operować gazem, dodać do tego sporo pracy ciałem, ale przede wszystkim poznać zachowanie motocykla na nowej nawierzchni i mu nie przeszkadzać.

Świetnym przykładem jest krótki film od Supermototrolls. Zabawa na lodzie zaczyna się całkiem szybko i… równie szybko się kończy po zbyt dużym dodaniu gazu.

Nie każdy ma dostęp do enduraka z kolcowanymi oponami oraz do zamarzniętego jeziora, dlatego mamy dla Was alternatywę: MotoRmania Slajd Zone. Z nami nauczycie się panować nad motocyklem w slajdzie i powerslajdzie – dobra zabawa gwarantowana!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły