Wybuch w fabryce Hondy.

- MotoRmania

Tuż po niedawnych doniesieniach o cyber-ataku na sieć informatyczną korporacji Hondy, w której ucierpiały linie produkcyjne w całej Japonii, producent po raz kolejny musiał zmierzyć się z problemami w jednej ze swoich fabryk.

Autor: Łukasz Rączka

Jak podały lokalne media, w niedzielę 14 czerwca w jednej z fabryk Hondy która znajduje się w Suzuce doszło do wybuchu w rozdzielni elektrycznej. Na miejscu pracowało dwóch techników, którzy doznali oparzeń przez co wymagali natychmiastowej hospitalizacji. Jak informuje przedstawiciel firmy, dwóch techników dokonywało inspekcji rozdzielni elektrycznej która zasila całą fabrykę gdy doszło do wybuchu. Lokalna policja wraz z organami firmy bada okoliczności wypadku.

Przypomnijmy, że zaledwie tydzień wcześniej Honda padła ofiarą ataku hakerów, w wyniku czego znaczna część linii produkcyjnych oraz obsługi klientów musiała zaprzestać działania. Jak zapewnia producent, żadne poufne informacje ani dane personalne klientów nie dostały się w niepowołane ręce.

W fabryce w której doszło do wybuchu dzisiaj produkowane są głównie samochody, jednak to właśnie w Suzuce powstawały legendarne już motocykle Honda Super Cub, jak również mniej znane na europejskim rynku Roadpal czy Tact.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl