Michelin zapłaci ci za jazdę motocyklem po Francji!

- MotoRmania

Michelin jest znany nie tylko z produkcji opon. Firma w swoim portfolio ma również wiele innych projektów, które czasami mają niewiele wspólnego z światem motoryzacji.

Autor: Łukasz Rączka

Jednym z najbardziej znanych jest oczywiście przewodnik Michelina po najlepszych restauracjach na całym świecie. Już w 1900 roku został on stworzony aby zachęcać ludzi do poszukiwania najlepszych smaków dalej, niż przysłowiowy rzut beretem. Dzisiaj najlepsi „Chefowie” walczą o kolejne „Gwiazdki Michelina”, które są wyrazem uznania dla ich sztuki kulinarnej.

Tym jednak co porusza nas najbardziej, jest najświeższy projekt pod nazwą „Guide Moto Michelin” który ma na celu stworzenie przewodnika po najpiękniejszy trasach motocyklowych we Francji – prawdopodobnie jest to pierwszy krok, po którym Michelin opracuje takie przewodniki dla innych państw. Aby wziąć udział w rekrutacji należy na Instagramie zamieścić post ze zdjęciem lub video Twoich motocyklowych wojaży otagowany #guidemotomichelin oraz opisać dlaczego to właśnie Ty powinieneś być częścią zespołu. Niestety jednym z głównych kryteriów wyboru o których należy pamiętać, jest płynność w posługiwaniu się językiem francuskim.

A skoro mowa już o przewodnikach po pięknych trasach motocyklowych, to może chcielibyście wiedzieć jakie znajdują się w okolicy naszego hiszpańskiego Moto Angeles? Wierzcie na słowo – nie brakuje tutaj takich. Zobaczcie sami 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl