Trzech martwych motocyklistów- Policja organizuje konferencję.

- MotoRmania

Tylko w weekend w Warszawie zginęło trzech motocyklistów: jeden miał 23 lata, drugi – 26, a trzeci – 33. To są najważniejsze liczby, które dzisiaj powinny wybrzmieć – skomentował rzecznik policji Sylwester Marczak.

Jeżeli policja organizuje konferencje prasowe w naszej sprawie to nie jest dobrze… Opinia o motocyklistach ma wpływ na rozwój naszej branży i na każdego z nas. Kiedy wsiadasz na motocykl pamiętaj o zagrożeniu, bądź zawsze maksymalnie skoncentrowany na jeździe, uruchamiaj wyobraźnię, i nie rozpędzaj się do prędkości, które nie dadzą ci czasu na reakcję..

Tutaj znajdziecie relację z konferencji prasowej Policji opublikowaną na tvn24.pl :

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-konferencja-w-sprawie-wypadkow-motocyklistow-4612885

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl