Wkrótce: sportowy Harley-Davidson – następca VR1000.

- MotoRmania

Kolejne elementy układanki wskazują, że już wkrótce pojawi się sportowy Harley-Davidson.

Rozwój H-D nabiera imponującego tempa. Po ogłoszeniu produkcji modelu adventure teraz przyszła kolejna motocykl sportowy. Ponieważ nie ma oficjalnych informacji wiemy bardzo niewiele, ale… Niedawno H-D opatentował owiewki modelu typu naked/sport, które mają wyglądać tak. jak poniżej.

 

Harley-Davidson Sportsbike 2 Harley-Davidson Sportsbike 3

Później Harley na jednym ze swoich materiałów pokazał jakby „niechcący” jak pracuje się wewnątrz R&D gdzie stał ulepiony model sportowy, a za nim szkic VR1000 i nowej maszyny.

Zrzut ekranu 2020-02-21 o 07.28.21

 

Teraz graficy z japońskiego magazynu Young Machine powiększyli co się da i „odrysowali” projekt Harleya, który ma wyglądać mniej więcej tak jak poniżej. Podoba się?

Zrzut ekranu 2020-02-21 o 07.26.46

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl