Wesprzyjmy naszych – ostatnia walka w Bitwie Królów!

- MotoRmania

OSTATNIA WALKA W BITWIE KRÓLÓW A.D. 2020! Wesprzyjmy Polaków w światowym finale

  • Zwycięzcy krajowych i regionalnych edycji Bitwy Królów z poprzednich lat walczą o koronę „Króla Królów” w ostatnim etapie największego na świecie konkursu na najlepszy motocykl custom, zbudowany w salonie H-D.
  • Polski dealer H-D ze Szczecina w światowym finale.
  • Ostatnie dni głosowania.

Po licznych Bitwach Królów toczonych na całym świecie, coroczny konkurs na najlepszy motocykl custom, którego uczestnikami są salony dealerskie Harley-Davidson, będzie miał swój wielki finał w ostatecznej bitwie, gdzie piętnastu zwycięzców z poprzednich lat walczy o tytuł najlepszego z najlepszych.

Uczestnicy wielkiego finału, w walce o tytuł Króla Królów zbudowali swoje maszyny custom na platformie kultowego motocykla Sportster. Od 1957 roku modele Sportster stanowią doskonałą bazę do własnych modyfikacji motocykla.  Dzięki klasycznej linii, charakterystycznemu silnikowi Evolution™ w układzie V i ogromnemu wyborowi części i akcesoriów Harley-Davidson dedykowanych dla modeli Sportster, zbudowanie własnego bobbera, café racera, trackera czy choppera jest zadaniem w zasięgu każdego. Aby konkurencja między salonami była jeszcze bardziej ekscytująca, dotychczasowe zasady dotyczące budżetu i części zostały zaostrzone.

Konkurs na wybór „Króla Królów” zostanie rozstrzygnięty podczas jednej rundy globalnego głosowania przez Internet. Głosować można tylko do 31 marca 2020 r. w witrynie internetowej www.h-d.com/customkings. Zwycięzcę i zdobywcę tytułu Króla Królów poznamy w kwietniu.

Ekipa z polskiego salonu H-D ze Szczecina bierze udział w konkursie jako zwycięzca regionalnej edycji z 2018 roku oraz jako jedyny przedstawiciel Europy Środkowowschodniej.

Ty też możesz wziąć udział w Bitwie Królów 2020 – wesprzyj naszych, zagłosuj na ich projekt i pomóż im zdobyć koronę Króla Królów Custom.

Jon Bekefy, dyrektor generalny ds. marketingu w Harley-Davidson Motor Company, jest podekscytowany konkursem: „W Bitwach Królów podziwialiśmy zachwycające efekty pracy mistrzów modyfikacji custom, które są wpisane w DNA naszej marki. Konkurs jest inspiracją dla salonów, które mogą pokazać, co jest możliwe, jak również dla klientów z całego świata, którzy widzą, że mogą stać się właścicielami wyjątkowego motocykla niezależnie od tego, jakim budżetem dysponują.”

Więcej informacji o konkursie: www.h-d.com/customkings

O firmie Harley-Davidson Motor Company

Od 1903 roku Harley-Davidson spełnia marzenia o osobistej wolności, wprowadzając innowacje w zakresie mobilności dwukołowej. Firma oferuje szeroką gamę motocykli – miejskich, turystycznych, typu cruiser i custom, oraz jednośladów elektrycznych – oraz zapewnia niezrównane wrażenia, nie tylko z jazdy, dzięki organizowanym wydarzeniom oraz wyjątkowym akcesoriom, wyposażeniu do jazdy i odzieży do użytku codziennego. Dowiedz się więcej o tym, jak Harley-Davidson buduje następną generację motocyklistów na www.harley-davidson.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl