Brutalna reakcja hiszpańskiej policji – motocyklista nie zrozumiał co oznacza „kwarantanna”.

- MotoRmania

U nas to niecałe 24h, ale w Hiszpanii zakaz wychodzenia z domów bez ważnych przyczyn obowiązuje od ponad tygodnia – nie wszyscy sobie z tym radzą.

W komentarzach pod różnymi materiałami związanymi z okresem kwarantanny w Polsce sporo motocyklistów żartowało podając różne „preteksty” pod którymi mają zamiar dosiąść motocykli. Być może reakcja Policji w Polsce nie będzie tak zdecydowana jak w Hiszpanii ( tutaj motocyklista trochę się o to prosił), ale takie przejażdżki mogą się skończyć nieprzyjemnie. Pamiętajcie, że teoretyczni mandat może wynieść, aż 5 tys. zł. Zobaczcie ten materiał „ku przestrodze”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl