Valentino Rossi odpowiada na pytania
Piotr Jędrzejak
21 maja 2012

Oglądaliście w miniony czwartek wywiad z Rossim? Jeżeli nie, macie okazję!

Dla przypomnienia – Monster Energy wraz z Dorną Sports zorganizowałi wywiad, w którym pytania zadają fani. Wyselekcjonowano najlepsze z nich i przedstawiono Rossiemu. Rozmowa odbyła się w czwartek wieczorem, przed rundą na torze Le Mans, której podsumowanie możecie już przeczytać. Rozmowę prowadził Gavin Emmett, komentator MotoGP.

Tak jak można było się spodziewać, Vale dostarczył sporo śmiechu. Wywiad trwa 20 minut, ale warto obejrzeć chociażby dlatego, że Dorna udostępnia go za darmo! The Doctor odpowiada, skąd wziął się żółty kolor, czy jaki jest jego numer telefonu. Ujawnia też, że do ulubionych smaków lodów należy smerfowy, a pizzę je z majonezem. Przekonacie się, jaka jest wyższość buldoga angielskiego nad chihuahuą, no i dowiecie się również, o co chodzi z ogromną szafą wystawą jego ciuchów, której zdjęcie widzicie obok. Zapraszamy na seans!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły