Tak będzie wyglądał Monster 800 2015?
Piotr Jędrzejak
4 kwietnia 2014

Włoski designer stworzył prawie oficjalne zdjęcia małego Monstera chłodzonego cieczą!

W poprzednim tygodniu dowiedzieliśmy się o istnieniu mniejszego Monstera z silnikiem chłodzonym cieczą i prawdę mówiąc, nie było to zaskoczeniem chyba dla nikogo. Tak samo jak Panigale doczekało się Baby Panigale, tak i Monster 1200 dostał Monstera 800.

Jaki więc jest ten motocykl? Generalnie jest wierną kopią swojego kuzyna 1200. Różnice zawierają się w podwójnym wahaczu oraz silniku chłodzonym cieczą, pochodzącym z nowego Hypermotarda i Hyperstrady. Póki co zdjęcia sprzed tygodnia są jedynym, a do tego nieoficjalnym potwierdzeniem istnienia Monstera 800, ale nikt chyba nie potrzebuje solidniejszych dowodów. Premiera mniejszego Potwornickiego spodziewana jest na koniec bieżącego roku, jako model 2015.

Jeżeli jednak czujecie pragnienie większej liczby zdjęć, z pomocą przychodzi znany i szanowany designer motocyklowy, którego znacie jako Luca Bar. Ten Włoch wziął zdjęcie studyjne Monstera 1200, przyjrzał się dokładnie zdjęciom szpiegowskim Monstera 800, odpalił Photoshopa i stworzył to, co widzicie poniżej. Właśnie tak z grubsza wyglądał będzie Monster 800. Gdyby nie obecność logotypu Bar-Design, moglibyśmy dać sobie rękę uciąć, że patrzymy na oficjalne zdjęcia…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły