Tor Lublin będzie żył! Przynajmniej przez rok…
Simpson
4 kwietnia 2014

Lubelska pętla kartingowa jest chyba najbardziej kontrowersyjnym obiektem tego typu w Polsce. Informacje o jego zamknięciu, czy zasypaniu ziemią już kilkukrotnie elektryzowały społeczność motocyklową. Tymczasem grupka ludzi ciągle walczy i co najlepsze – skutecznie! 

Dokładniej chodzi o Motocyklowy Klub Sportowy Moto Sekcja. Udało im się wydzierżawić obiekt na cały sezon 2014, więc motocykliści z Lubelszczyzny i okolic mogą spać spokojnie i śnić o zbliżających się track day’ach. W planach są regularne jazdy po torze, ale oprócz tego organizowane będą kursy doskonalenia techniki i być może dodatkowe imprezy. Tor będzie również otwarty dla aut, co akurat nas nie interesuje. Ważne jest to, że obiekt będzie nastawiony na jednoślady, a organizator jest otwarty na wszelkie inicjatywy. Pierwsze jazdy już w najbliższy weekend, czyli 5-6 kwietnia. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.moto-sekcja.pl. Ku chwale bezpiecznej jazdy! Niedługo więcej informacji na temat zbliżających się wydarzeń na torze w Lublinie.

Simpson
Redaktor naczelny

Pierwszy tester na pokładzie. Jego „kreatywna” jazda przekłada się na ciekawe zdjęcia i jeszcze ciekawsze zadania dla jego lekarza. Skutecznie odnajduje limity swoje i motocykli, co przynosi przeróżne efekty... Masz sprawę? Skontaktuj się .

Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły