Zaparkowana laweta i supermoto? Będzie skok!

- Piotr Jędrzejak

Zupełnie jak w GTA: „skok kaskaderski zaliczony!”

Jossa jeździ na enduro oraz na supermoto. Tym razem jechał swoim DRZ400SM, a tak się złożyło, że kolega obok miał kamerkę na kasku. Nie wiemy, czy to przypadek, że jechali akurat tą drogą, czy zrobili to specjalnie. Ale to nie jest ważne, bo efekt jest fantastyczny.

Przyznajcie, gdy widzicie zaparkowaną lawetę samochodową lub jakikolwiek najazd, ile razy kusiło Was, aby to zrobić? Jossa to zrobił. Skok z lawety zaliczył perfekcyjnie. Komentarz jego kolegi jest krótki, ale wymowny.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl