Yamaha Ténéré 700 World Raid w akcji: pierwszy film z Australii

- Piotr Jędrzejak

Program World Raid to światowe prezentacje nowej Yamahy z udziałem znanych zawodników. Widzimy też „prototypową” wersję Tenere 700 World Raid.

Yamaha karze czekać na nową Tenere bardzo długo, już od połowy 2016 roku. Ale wszystko wskazuje na to, że premiera zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio wyszpiegowano Tenerę w Mediolanie, a teraz Yamaha rozpoczyna serię filmów World Raid. Nowy motocykl objeżdża świat, gdzie testują i prezentują go ambasadorzy Tenere. Pierwszym z nich jest fabryczny, rajdowy zawodnik Yamahy – Rodney Faggoter. Miejsce akcji to malownicza Australia.

Motocykl to wersja prototypowa „Tenere 700 World Raid”. Zgadujemy, że względem wersji produkcyjnej jest wypasiona w rajdowe dodatki, ale i tak daje już całkiem dobry podgląd na to, jak finalnie wyglądała będzie Tenere 700. Oglądajcie, bo film jest naprawdę przyjemny:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl