Yamaha Ténéré 700 World Raid w akcji: pierwszy film z Australii
Piotr Jędrzejak
8 maja 2018

Program World Raid to światowe prezentacje nowej Yamahy z udziałem znanych zawodników. Widzimy też „prototypową” wersję Tenere 700 World Raid.

Yamaha karze czekać na nową Tenere bardzo długo, już od połowy 2016 roku. Ale wszystko wskazuje na to, że premiera zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio wyszpiegowano Tenerę w Mediolanie, a teraz Yamaha rozpoczyna serię filmów World Raid. Nowy motocykl objeżdża świat, gdzie testują i prezentują go ambasadorzy Tenere. Pierwszym z nich jest fabryczny, rajdowy zawodnik Yamahy – Rodney Faggoter. Miejsce akcji to malownicza Australia.

Motocykl to wersja prototypowa „Tenere 700 World Raid”. Zgadujemy, że względem wersji produkcyjnej jest wypasiona w rajdowe dodatki, ale i tak daje już całkiem dobry podgląd na to, jak finalnie wyglądała będzie Tenere 700. Oglądajcie, bo film jest naprawdę przyjemny:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły