Z takimi umiejętnościami lepiej wrócić na szkolenie

- Piotr Jędrzejak

Istnieje sporo żartów na temat posiadaczy BMW R1200GS. Niektóre są zabawne, a inne smutne bo prawdziwe. Ale również znamy wielu posiadaczy GS-ów i to nie jest tak, że wszyscy GS-owcy są jacyś dziwni. Niestety motocyklista z poniższego przykładu zalicza się do jednej z najgorszych grup.

Wprawdzie posiada tego potężnego, legendarnego turystyka, ale nie za bardzo wie, w jaki sposób jeździć motocyklem – tym bardziej tak dużym. Gdy już klikniecie play, zauważycie, że motocyklista popełnił tu dwa główne błędy: nie potrafił skręcać oraz nie potrafił skręcać.

Po pierwsze do ciasnego zakrętu ustawił się po wewnętrznej, utrudniając sobie sprawę. Po drugie, zamiast w samym zakręcie skręcić, popracować trochę masą, ten pojechał prosto… Dobrze, że z góry nie nadjeżdżał ciężki samochód kempingowy z zagotowanymi hamulcami.

Zamiast R1200GS-a proponowalibyśmy coś troszkę mniejszego… Może trzysetkę G310R?

Istnieje prawdopodobieństwo, że film jest ustawiony. W takim przypadku to wciąż idealny przykład, że nie każdy motocyklista powinien jeździć ciężkim motocyklem i pchać się na trudne drogi.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl