HJC RPHA 90: nowy kask szczękowy pojawia się w sprzedaży!

- Piotr Jędrzejak

Linia RPHA to najwyższa półka tego producenta. Sportową reprezentacją jest model RPHA-11, rok temu premierę miał nowy model sportowo turystyczny RPHA 70, a teraz HJC prezentuje nowy kask szczękowy, model RPHA 90. 

Marka HJC zawsze wzbudza emocje. Jedni za nią nie przepadają, inni chwalą. My należymy do tej drugiej grupy, a to dlatego, że w redakcji jeździliśmy już w kilku różnych kaskach HJC i każdy z nas miał zawsze pozytywne zdanie na ich temat. Sprawdźcie oficjalny klip prezentujący nowego szczękowca od HJC:

Producent chwali się, że RPHA 90 jest lekki, sztywny i bezpieczny. Do tego charakteryzuje się niskim poziomem hałasu. Posiada otwieraną szczękę, blendę oraz system szybkiej wymiany szyby. Do tego HJC oferuje dedykowany, dopasowany interkom.

Dowiedzieliśmy się, że w Polsce szczękowy RPHA 90 będzie kosztował będzie od 2199 zł do 2399 zł, w zależności od wersji kolorystycznej. Wiemy też, że pierwsze sztuki powoli pojawiają się w polskich sklepach. Jeżeli macie ochotę osobiście sprawdzić ten kask, znajdźcie swój najbliższy Dobry Sklep Motocyklowy.

RPHA_90_RABRIGO_MC2SF RPHA_90_METAL_PEARL_WHITE_RYAN

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl