Wyścigi motocykli zdalnie sterowanych!

- Piotr Jędrzejak

Wiedzieliście, że istnieją wyścigi motocykli zdalnie sterowanych? My nie – być może dlatego, że aktywnie nie interesujemy się modelarstwem. Gdyby nie mail od Daniela z poniższym filmem, nie zbieralibyśmy teraz szczęki z podłogi i nie dzielilibyśmy się tym z wami. 

W Hongkongu jest cała amatorska seria wyścigów motocykli zdalnie sterowanych. Ich właściciele malują je w barwy zespołów MotoGP lub według własnego uznania, ale dbałość o szczegóły jest zawsze na wysokim poziomie. Wyścigi odbywają się na małych torach dla pojazdów RC. Nie do końca wiemy jak to działa, ale jeżeli się przypatrzycie, zauważycie że „kierowcy” nawet przesuwają się w siodle i schodzą na kolano!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl