Wheelie na supermoto tuż przed nieoznakowanym radiowozem…
Piotr Jędrzejak
23 lutego 2015

Postawić na gumę tuż przed maską policjanta, to trzeba być „głupkiem”.

Ekipa Supermofools to nie tylko kilku szalonych gości na supermoto gwałcących przepisy ruchu drogowego na różne sposoby. Mimo, że wychodzi im to naprawdę nieźle, czasem pokazują się też z innej strony – tak jak przy okazji MotoMikołajów, gdy jeździli po mieście w mikołajowych strojach i rozdawali przypadkowym osobom małe upominki.

Oczywiście skoro już jeździli po mieście, to musieli też trochę narozrabiać. Jeden z nich zrobił najgłupszą rzecz z możliwych. Wyjechał na lewy pas dość mocno blokując zwykłego Forda Focusa. Następnie dał na koło. Niestety nie wiedział, że Focus to nieoznakowany radiowóz… W końcu jest „SuperMotoGłupkiem”.

Montaż jak zwykle w przypadku Foolsów, powala na kolana! Oglądajcie koniecznie z dźwiękiem!

Nie jesteśmy pewni, ale Fools dostał chyba tylko upomnienie. Biorąc pod uwagę, że za gumowanie można w Holandii stracić prawko, to tym razem chłopaki mieli zdecydowanie więcej szczęścia, niż ostatnio, gdy spalili gumę tuż przed maską nieoznakowanego radiowozu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły