Wanna do driftu z silnikiem motocyklowym. Tak, wanna.

- Piotr Jędrzejak

Dobrze przeczytaliście tytuł. Zobaczycie tutaj driftującą wannę, która ma w środku silnik z motocykla.

Hannes Roth został właśnie naszym bohaterem, a nawet nie mamy pojęcia, czym zajmuje się na co dzień. Wiemy za to, że w wolnych chwilach tworzy dziwne pojazdy. Jego ostatnim dziełem jest wanna.

Nie wiemy również jak zareagowała żona, gdy wannę znalazła w garażu, zamiast w łazience. Do wanny trafił silnik z motocykla, niestety Hannes jeszcze nie pochwalił się z jakiego. Jest to rzędowa czwórka o mocy 120 KM, kręci się do 15000 obr/min, a więc obstawiamy, że to sześćsetka. Podwozie to części gokartowe i jak przekonacie się na filmie, całość sprawdza się znakomicie i widowiskowo.

MotoDriftWanna zadebiutowała na wyścigu hillclimb Bergrennen Reitnau w Szwajcarii i – uwierzycie gdy zobaczycie – nie zabrakło nawet prysznica ze szczotką.

Lubicie GIFy?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl