To już było zbyt blisko – miliemtry od tragedii

- Piotr Jędrzejak

Czasem nie mamy wpływu na to, co zrobią inni kierowcy. Pozostaje tylko szybki czas reakcji…

Motocyklista jedzie sobie spokojnie swoją Hondą VTR250. Podróżuje bezpiecznie, ponieważ pada deszcz, są słabe warunki, kręta droga i nie najlepsza widoczność. W takich momentach po prostu trzeba pozostać rozsądnym. Niestety nigdy nie mamy wpływu na to, co zrobią inni kierowcy…

W tym przypadku nadjeżdżający kierowca w niebieskim aucie mocno przestrzelił zakręt. Lecąc w poślizgu podsterownym, wypadł na przeciwny pas ruchu i na milimetry minął się z motocyklistą.

Skończyło się tylko na zarysowaniach i strachu. Szybka reakcja i szerokie pobocze pozwoliły motocykliście uniknąć zdecydowanie większej tragedii. Wygląda na to, że niebieskie auto uderzyło w kilka kolejnych samochodów. Mamy nadzieję, że tam również nikomu nic się nie stało.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl